Бензиновий генератор Bruno G12010HMPE-P
Код:
Бренд: Bruno
Немає на складі
Предзаказ
В наявності
- Захисна рама з верхньою кришкою: Забезпечує додатковий захист для компонентів генератору.
- Віброгасники: Мінімізують вібрації, що допомагає у підтриманні стабільності роботи.
- Глушник вихлопних газів: Зменшує шум та викиди відпрацьованих газів.
-Повітряний фільтр: Забезпечує чистий приплив повітря для оптимальної роботи двигуна.
- Запуск із ключа: Забезпечує зручність та швидкість запуску генератора.
-Електрична панель керування: Дозволяє моніторити та керувати параметрами роботи генератора.
-Розетки із захистом: Забезпечують безпеку підключення електричних пристроїв до генератора.
- Акумулятор 12 В (моделі з електростартером): Забезпечує запуск двигуна за допомогою електричного старту.
Немає на складі
Способи доставки
Доставка по Києву
Delivery
Нова Пошта
Самовивіз
Способи оплати
Готівка
Накладений платіж
Оплата на картку ПриватБанк
Безготівковий розрахунок на юр. особу
Характеристики
  • Довжина, мм:
    990
  • Ширина, мм:
    550
  • Висота, мм:
    670
  • Вага, кг:
    123
  • Максимальна потужність:
    11,5 кВа
  • Номінальна потужність:
    10,5 кВа
  • Кількість фаз:
    1
  • Напруга:
    220 В
  • Виробник двигуна:
    Honda
  • Модель двигуна:
    GX630
  • Кількість циліндрів:
    1
  • Швидкість оберту:
    3000 об./хв
  • Вид палива:
    бензин
  • Об'єм паливного баку:
    20 л
  • Країна виробник:
    Італія
  • Вид охолодження двигуна:
    повітряне
  • Тип запуску:
    електро
  • Силові роз'єми/виходи:
    CEE 230V/16A, Schuko 230V/16A
  • Тип двигуна:
    4-тактний
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Ви переглядали
В наявності
Швидке замовлення
Код: 63572
Акумулятор серії SMART 63572 850А
Силовий роз'єм ЩСЕЕ 320А вилка