Акумулятор FAAM FHP12-100, 12В, 100А*год
Код: FHP12-100
Бренд: FAAM
Немає на складі
Предзаказ
В наявності
Немає на складі
Способи доставки
Доставка по Києву
Delivery
Нова Пошта
Самовивіз
Способи оплати
Готівка
Накладений платіж
Оплата на картку ПриватБанк
Безготівковий розрахунок на юр. особу
Опис
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Плоска пластина Pb / Ca / Sn
  • Наднизькі електричні роздільники опору
  • Протизапальна речовина (корунд)
  • Контейнер та кришка ABS FV0
  • Кришка з вбудованою ручкою
  • Внутрішні різьбові клеми M5-M6-M8
  • Односпрямовані запобіжні клапани з низьким внутрішнім тиском
ОФІЦІЙНІ СТАНДАРТИ
  • CEI IEC 60896 частина 21 та 22
  • BS 6290 частина 4
  • BS 6334 (FV0)
  • DIN 43539 T5
  • EUROBAT “High Performance” (>10-12 років)
  • EN 50272-2
  • UL 1989
Характеристики
  • Застосування:
    резервне електропостачання
  • Технологія:
    свинцево-кислотний
  • Напруга, В:
    12
  • Ємність, А·год:
    100
  • Довжина, мм:
    331
  • Ширина, мм:
    172
  • Висота, мм:
    218
  • Тип клем:
    M6
  • Термін служби, рік:
    10 - 12 років
  • Гарантія, міс.:
    24
  • Тип пристрою:
    AGM
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Ви переглядали
Код: FHP12-100
В наявності
Швидке замовлення
Код: FLG6-200
Акумулятор FAAM FLG6-200, 6В, 200А*год
Код: FLG12-60
Акумулятор FAAM FLG12-60, 12В, 60А*год
Швидке замовлення
Код: FTS6-7.0
Акумулятор FAAM FTS6-7.0, 6В, 7А*год