Акумулятор FAAM FMR12-155, 12В, 155А*год
Код: FMR12-155
Бренд: FAAM
Немає на складі
Предзаказ
В наявності
Немає на складі
Способи доставки
Доставка по Києву
Delivery
Нова Пошта
Самовивіз
Способи оплати
Готівка
Накладений платіж
Оплата на картку ПриватБанк
Безготівковий розрахунок на юр. особу
Опис
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Плоска пластина Pb / Ca / Sn високої товщини
  • Низькі електричні роздільники опору
  • Протизапальна речовина (корунд)
  • Контейнер та кришка ABS FV0
  • Кришка з вбудованою ручкою
  • Фронтальні термінали M6
  • Однонапрямні запобіжні клапани з низьким внутрішнім тиском
  • Призначені для стелажів 19" і 23"
  • Можливість підключення у верхній частині
  • Віддалена система вентиляції (за запитом)
ОФІЦІЙНІ СТАНДАРТИ
  • CEI IEC 60896 частина 21 та 22
  • BS 6290 частина 4
  • BS 6334 (FV0)
  • DIN 43539 T5
  • EUROBAT “Long Life” (> 12 років)
  • EN 50272-2
  • UL 1989
Характеристики
  • Застосування:
    резервне електропостачання
  • Технологія:
    свинцево-кислотний
  • Напруга, В:
    12
  • Довжина, мм:
    552
  • Ширина, мм:
    110
  • Висота, мм:
    285
  • Тип обслуговування:
    необслуговуються
  • Струм КЗ, А:
    2160
  • Тип клем:
    М8
  • Термін служби, рік:
    більше ніж 12
  • Гарантія, міс.:
    24
  • Тип пристрою:
    AGM
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Ви переглядали
Код: FMR12-155
В наявності