Гібридний трифазний інвертор MERC-20G1-HE, 20kW
Код:
Бренд: CHISAGE ESS
Немає на складі
Предзаказ
В наявності
Немає на складі
Способи доставки
Доставка по Києву
Delivery
Нова Пошта
Самовивіз
Способи оплати
Готівка
Накладений платіж
Оплата на картку ПриватБанк
Безготівковий розрахунок на юр. особу
Опис
Трифазний гібридний інвертор CHISAGE серії MERC забезпечує високу ефективність зарядки та розрядки акумуляторів, підтримуючи вхідний струм від сонячних панелей до 18А та вихідний струм зарядки/розрядки до 120А. Пристрій може працювати в режимі перемикання між мережею та автономною системою, що дозволяє його використовувати як для звичайного електропостачання, так і у випадках відключення електрики завдяки функції EPS (резервного живлення).
Характеристики
  • Напруга, В:
  • Довжина, мм:
    890
  • Ширина, мм:
    300
  • Висота, мм:
    550
  • Вага, кг:
    85.0
  • • Максимальний струм заряду:
    50 A
  • Діапазон напруги МРРТ:
    200~850
  • Діапазон робочої температури:
    -45~60,>45 Відхилення від норми
  • Тип акумулятора:
    Свинцево-кислотні або літій-іонні
  • Макс. Вхідна потужність постійного струму PV (Вт):
  • Вхідна напруга PV (В):
    160
  • Номінальна вихідна потужність змінного струму та потужність ДБЖ (Вт):
  • Макс. Вихідна потужність змінного струму (Вт):
  • Пікова потужність змінного струму (поза мережею):
  • Номінальний вихідний струм змінного струму (А):
  • Максимальний змінний струм (А):
  • Макс. безперервний прохідний змінний струм (A):
  • Тип мережі:
    трифазний
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Ви переглядали
В наявності