Стаціонарна герметична батарея NARADA 12NDT100S
Код:
Бренд: NARADA
Немає на складі
Предзаказ
В наявності
Немає на складі
Способи доставки
Доставка по Києву
Delivery
Нова Пошта
Самовивіз
Способи оплати
Готівка
Накладений платіж
Оплата на картку ПриватБанк
Безготівковий розрахунок на юр. особу
Опис
  • Системи безперебійного живлення (ДБЖ)
  • Телекомунікаційні системи
  • Системи пожежної безпеки
  • Сонячні батареї
  • Електромобілі
  • Медичне обладнання
 Переваги:
  • Висока ємність: Забезпечує тривалий час автономної роботи.
  • Довгий термін служби: 12 років при 25°C.
  • Низький саморозряд: Зберігає заряд протягом тривалого часу.
Характеристики
  • Тип:
    стаціонарний
  • Технологія:
    свинцево-кислотний
  • Напруга, В:
    12
  • Ємність, А·год:
    100
  • Довжина, мм:
    395
  • Ширина, мм:
    108
  • Висота, мм:
    287
  • Максимальний струм при заряджанні, А:
  • Вага, кг:
    30.0
  • Тип клем:
    M6
  • Тип корпусу:
    ABS
  • Температура зберігання:
    -20℃~40℃
  • Внутрішній опір:
    5.52mΩ
  • Плаваючий заряд:
    2.25V/ячейка (25℃)
  • Заряд для вирівнювання:
    2.35V/ячейка (25℃)
  • Саморозряд:
    Залишкова ємність понад 91% після 90 днів зберігання при 25 ℃
  • Максимальна робоча температурв:
    -40℃~50℃
  • Рекомендована робоча температура:
    15℃~25℃
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Ви переглядали
В наявності
Швидке замовлення
Акумулятор серії TRALEG 58061 12V
Радіостанція портативна ALFA U2/V2
Швидке замовлення
Код: 55R12
Акумулятор серії START 55R12 450А
Код: SAFE
Акумулятор серії SAFE 50L12 380А
Код: 00R52
Акумулятор 6СТ-100, FAAM START 00R52 800А, 12В, 100А*год