ТЯГОВА БАТАРЕЯ FAAM СЕРІЯ 5TTM625, DIN 5PZS625-48V 625Ah, 48V
Код: 5TTM600-48
Бренд: FAAM
Немає на складі
Предзаказ
В наявності
актуальну вартість уточнюйте у менеджерів
Немає на складі
Способи доставки
Доставка по Києву
Delivery
Нова Пошта
Самовивіз
Способи оплати
Готівка
Накладений платіж
Оплата на картку ПриватБанк
Безготівковий розрахунок на юр. особу
Опис
Характеристики та переваги:
  • Система SEALED & SAFE;
  • Окис свинцю 99,99%;
  • Міжелементне з'єднання гнучкими перемичками;
  • Мінімальний ризик окислення контактних сполук;
  • Висока провідність;
  • Надійність у використанні;
  • Широкий вибір.
Переваги:
Характеристики
  • Застосування:
    електронавантажувальний транспорт
  • Технологія:
    свинцево-кислотний
  • Напруга, В:
    48
  • Ємність С5, А·год:
    625
  • Тип обслуговування:
    обслуговуються
  • Країна виробництва:
    Італія
  • Гарантія, міс.:
    36
  • Кількість циклів при DOD80%:
    1620
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Ви переглядали
Код: 5TTM600-48
В наявності
ТЯГОВА БАТАРЕЯ FAAM СЕРІЯ 5TTM625, DIN 5PZS625-48V
Швидке замовлення
Літій-іонна акумуляторна батарея, 450 А*г, 24В